کاربردهای نظر سه چیست؟

 • تولید محصولات جدید

  تولید محصولات جدید

  هرساله تعداد زیادی از محصولات جدیدی که به بازار می­ آیند در عمل با شکست مواجه می شوند. به منظور اطمینان از موفقیت محصول جدیدی که قصد تولید آن را دارید می بایست تحقیقات بازاریابی کاملی در خصوص بسته بندی، قیمت، توزیع و... محصولات انجام دهید. در هر مرحله از انجام تحقیقات مربوط به طراحی و تولید محصولات جدید می­توانید از امکانات نظر سه استفاده نمایید و با استفاده از آن بتوانید به بینش درستی از جامعه هدف دست پیدا کنید.

 • بررسی محصولات موجود

  بررسی محصولات موجود

  نظر سه به شما کمک می کند تا از دیدگاه و نظر مشتریان درخصوص محصولات فعلی آگاه شوید و بازخورد مناسبی از ایده ها، نظرها، انتقادات و پیشنهادات مشتریان در خصوص محصولات موجود و برند خود به دست آورید. نظر سه به شما کمک می کد از نقاط ضعف و قوت محصولات فعلی از منظر مشتریان آگاه شوید.

 • محافظت از برند

  محافظت از برند

  برند و نام تجاری با ارزش ترین دارایی کسب و کار شما است، ممکن است بخواهید از تصویری که دیگران از برند شما دارند آگاهی یابید، ممکن است بخواهید مطمئن شوید که برند شما در مسیر درست گام بر می دارد.تنها و بهترین راه برای ارزیابی درست وضعیت برند، پرسش مستقیم از مشتریان هدف می باشد. نظر سه به شما کمک می کند با تصویری که مشتریان از برند شما دارند آشنا شوید و از آخرین نظرات مشتریان آگاه شوید.

 • 1